Nowa aplikacja dla cudzoziemców

  Zapraszamy do korzystania z aplikacji, przygotowanej specjalnie z myślą o cudzoziemcach, mieszkających w Polsce. To bezpłatne narzędzie zawiera przydatne informacje nt.: legalności pobytu, opieki medycznej, podejmowaniu pracy i edukacji. W aplikacji są zamieszczane aktualizowane wiadomości o ofercie kulturalnej i lista organizacji, które pracują na rzecz cudzoziemców. Aby ją pobrać, potrzeba w wyszukiwarce wpisać tekst: „Pierwsze kroki w Polsce”. Aplikacja mobilna została przygotowana w ramach projektu „Nowy Dom Polska”, który Caritas Polska realizuje we współpracy z Caritas diecezjalnymi oraz Urzędem do Spraw Cudzoziemców. Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wkład UE „Bezpieczna…

 

Zapraszamy do korzystania z aplikacji, przygotowanej specjalnie z myślą o cudzoziemcach, mieszkających w Polsce. To bezpłatne narzędzie zawiera przydatne informacje nt.: legalności pobytu, opieki medycznej, podejmowaniu pracy i edukacji. W aplikacji są zamieszczane aktualizowane wiadomości o ofercie kulturalnej i lista organizacji, które pracują na rzecz cudzoziemców.

Aby ją pobrać, potrzeba w wyszukiwarce wpisać tekst: „Pierwsze kroki w Polsce”.

Aplikacja mobilna została przygotowana w ramach projektu „Nowy Dom Polska”, który Caritas Polska realizuje we współpracy z Caritas diecezjalnymi oraz Urzędem do Spraw Cudzoziemców.
Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa. Wkład UE „Bezpieczna Przystań”

 

Free mobile app for foreigners

It is our pleasure to invite you to use mobile app, dedicated to foreigners in Poland. It includes information about law, health care, education or labour law. We also present information about cultural events and a list of organizations who work for foreigners in our country.

To download it, please use the name “First steps in Poland”.

The mobile app has been developed within the project „A New House Poland”, implemented by Caritas Poland
in cooperation with the Caritas departments
in the dioceses and Office for Foreigners.
Co-financed by the Asylum, Migration and Integration Fund and state budget. EU contribution „Safe Harbour”.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Caritas:

http://warszawa.caritas.pl/aplikacja-mobilna-pierwsze-kroki-w-polsce/