Angielski dla firm - specjalizacje

Oferujemy profesjonalny szkolenia języka angielskiego dla firm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szkolenia językowe dedykowane poszczególnym branżom. Nasz kurs angielskiego specjalistycznego został stworzony z myślą o specjalistach, których praca wymaga znajomości zarówno języka angielskiego ogólnego, jak i branżowego.

Zapoznanie się z angielską terminologią branżową umożliwia uczestnikom szkolenia zwiększenie efektywności w kontaktach z zagranicznymi kontrahentami. Dzięki szkoleniom językowym słuchacze zyskują pewność siebie i niezbędne umiejętności potrzebne do pracy w międzynarodowym środowisku.

Nigdy więcej:

 • lęku przed kompromitacją
 • zestresowania z powodu nieumiejętności wypowiedzenia kilku zdań
 • proszenia współpracownika o pomoc lub zastąpienie
 • korzystania z „niezawodnych” pomocników typu Google Translator
 • pisania krótkiego maila przez 20 minut
 • dziękowania klientowi „from the mountain” (z góry - ang. in advance)

Od dziś pełen profesjonalizm

Oferujemy profesjonalne szkolenia językowe z dziedzin:

Nasz angielski dla firm skierowany jest do klientów, którzy na co dzień pracują w środowisku biznesowym, wliczając w to kadrę zarządzającą oraz pracowników biurowych. Dzięki szkoleniu obsługa klienta zagranicznego staje się łatwym i satysfakcjonującym zadaniem, a spotkania i negocjacje zaczynają odnosić zamierzony efekt.
Angielski dla firm - Szkolenie adresowane do specjalistów ds. HR. Słuchacze nabywają umiejętności redagowania ofert pracy w języku angielskim, przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, a przede wszystkim efektywniej współpracują z obcojęzycznymi klientami poszukującymi pracowników.
Angielski dla firm - Szkolenie przygotowane dla kadry kierowniczej, księgowych oraz specjalistów finansowych. Uczestnicy kursu nabywają umiejętności przygotowania analiz finansowych, zestawień i raportów w języku angielskim oraz prowadzenia rozmów z klientami anglojęzycznymi.
Angielski dla firm - Szkolenie skierowane do inżynierów budownictwa, architektów oraz wszystkich specjalistów związanych z budownictwem i nieruchomościami. Słuchacze nabywają umiejętności przygotowania dokumentacji i projektów budowlanych w języku angielskim, operatów szacunkowych oraz wszelkich raportów z wizji lokalnych i nadzoru budowlanego.
Angielski dla firm - Szkolenie dedykowane specjalistom z branży TSL. Logistycy i spedytorzy zapoznają się z angielską terminologią branżową, która w znacznym stopniu ułatwia kontakt z cudzoziemcami. W trakcie szkolenia poruszane są zagadnienia związane z zaopatrzeniem, dystrybucją oraz pośrednictwem transportowym.
Angielski dla firm - Szkolenie adresowane do inżynierów oraz specjalistów odpowiedzialnych za przygotowanie dokumentacji technicznej (specyfikacji do przetargu, DTR) w języku angielskim. Kurs przeznaczony jest również dla personelu utrzymania ruchu. Słuchacze podnoszą swoje kompetencje językowe z zakresu poprawnego czytania i omawiania dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn oraz nabywają swobody językowej w kontaktach z zagranicznym wsparciem technicznym.
Angielski dla firm - Szkolenie przygotowane z myślą o lekarzach, pielęgniarkach, opiekunach, a także przedstawicielach farmaceutycznych i medycznych. Celem kursu jest zapoznanie słuchaczy ze słownictwem specjalistycznym oraz pomoc w osiągnięciu poziomu językowego, który pozwala na sprawną komunikację zarówno z pacjentami, jak i przedstawicielami służby zdrowia w międzynarodowym środowisku.

Zapewniamy:

Wysoki standard szkoleń

Innowacyjne metody nauczania

Opiekę metodyczną w trakcie kursu

Profesjonalnych i kompetentnych lektorów

Regularny monitoring postępów w nauce

Szkolenia w siedzibie klienta

Termin i intensywność zajęć zgodnie z życzeniem

Angielski dla firm
korzyści z uczestnictwa w szkoleniach

Widoczny rezultat

Regularne uczestnictwo w kursie
efekt:
Słuchacze wykorzystują nabyte umiejętności w codziennej pracy

Szybka i bezproblemowa obsługa klienta

Wzrost kompetencji językowych
efekt:
Sprawna i klarowna komunikacja z zagranicznymi klientami

Podwyższenie jakości oferowanych usług

Usługi poszerzone o współpracę w języku angielskim
efekt:
Wzrost liczby klientów i ich satysfakcji

Polepszenie wizerunku firmy

Wykwalifikowani pracownicy posługujący się językiem obcym
efekt:
Wzrost pozycji firmy na rynku

Szybki zwrot kosztów szkolenia

Inwestycja w kurs języka angielskiego
efekt:
Zwiększenie zysków w firmie dzięki wyszkolonym pracownikom

Szkolenie z umiejętności komunikacyjnych — Specific language skills course

Umiejętności powszechnie stosowane w środowisku pracy

Nieodłączną część szkoleń specjalistycznych stanowią komponenty wspomagające realizację strategii biznesowych oraz projektów międzynarodowych.

Szkolenia warsztatowe ukierunkowane są na praktyczne zastosowanie języka angielskiego w kontaktach z obcokrajowcami. W trakcie warsztatów wykorzystujemy precyzyjnie przygotowane materiały odnoszące się do poszczególnych komponentów tak, aby uczestnicy mogli w krótkim czasie osiągnąć zamierzony cel.

Nasza propozycja składa się z dwóch modułów:

Angielski w biznesie

 • prezentacje
 • wystąpienia publiczne
 • konferencje
 • negocjacje
 • prowadzenie i uczestnictwo w spotkaniach
 • "business socialising", czyli zacieśnianie kontaktów biznesowych

Angielski w biurze:

 • telefonowanie
 • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
 • raportowanie
 • przygotowanie umów
 • prowadzenie korespondencji handlowej

Szkolenie z kultury biznesu — Business culture course

Czynnikiem decydującym o powodzeniu realizowanych projektów zagranicznych nie jest sama umiejętność porozumiewania się w języku angielskim, ale znajomość międzynarodowej kultury biznesu.

Kultura z jakiej pochodzimy ma ogromny wpływ na to co widzimy, robimy i mówimy. Steruje ona naszymi zachowaniami i oczekiwaniami wobec innych ludzi. To, co postrzegamy jako normalne i odpowiednie, dla innych może okazać się kuriozalne i niestosowne.

Podczas szkolenia omawiamy kluczowe kwestie mające wpływ na komunikację podczas międzynarodowych spotkań. Oferowany przez nas język angielski dla firm oferuje poznanie kultury biznesu.

Uczestnicy szkolenia poznają odpowiedzi m.in. na pytania:

 • Jakie podejścia do biznesu mają inne kultury?
 • Na co zwrócić uwagę w trakcie spotkań i negocjacji?
 • W jaki sposób poprowadzić dialog?
 • Jakie zwroty stosować a jakich unikać?
 • Jakie czynniki wpływają na udaną współpracę?

Zapraszamy do kontaktu w celu dopasowania szkoleń do Państwa potrzeb. Prowadzimy profesjonalne kursy języka angielskiego dla firm i nie tylko.

Lingua Stricte, Realizacja Empressia| Kurs angielskiego Poznań | polski dla obcokrajowców | angielski dla firm Poznań